jump to navigation

haldjas

Kunagi väikesena joonistasin ma pildi. Seal peal olin mina ja maailm. Maailm oli yks suur-suur pall ja mina olin yks pisitilluke must plekk seal sees. Kõrval olin ma end muidugi suuremaks joonistanud – käte ja jalgadega nagu inimesed ikka.
Nõnda olen ma end tajunud sellest ajast peale, kui ma veel lugeda ega kirjutada ei osanud.

*

Tere. Mina olen haldjas.

Mulle meeldib laulda, mõtiskleda, kirjutada, pilti teha, kysida mõtlemapanevaid kysimusi, tunda kevadise tärkamise, suvekuumuse ja sygiseste lehtede lõhna, rullida vastsadanud lumehanges ja kõneleda puudega.

Kunagi pandi mulle yks teistmoodi nimi, aga see ei ole oluline. Parema meelega oleksin nähtamatu ja laulaksin sulle nagu tuulevirve või sahisevad puulehed, nõnda et sa ykskord märkad ja mõtled, et need olid metshaldjad või tuulejumalad.

Võibolla ma ei ole kunagi päriselt inimene olnudki.

Ma tahaksin osata kõnelda kõikide maailmade keeli, näha iga olendi meelde ja sydamesse ja mul on hea meel, kui inimesed saavad hästi läbi ja pyyavad yksteist mõista isegi siis, kui miski neile natuke haiget teeb.

Ja ma tahan sulle öelda, et ykskõik kes sa oled ja ykskõik kus sa oled, sa suudad täita kõik oma unistused. Sest see on ainuke põhjus, miks sa siia maailma tulid :)

*

Siinsed fotod ja tekstid ja helid on (paraku) minu omad. Mõned harvad pildid olen kysinud ja kokku laenanud erinevatelt veebiaadressidelt – nende juures on viide või link. Minu enda asjad on lihtsalt allkirjadega. Kui soovid midagi kusagil kasutada, siis kõigepealt kysi.

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: